Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Web sitesindeki ziyaretinizi devam ettirerek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz. (daha fazla bilgi edinin)

IceWarp Desktop Suite

Bu eksiksiz Office paketi Mac ve Windows için Masaüstü İstemci, Masaüstü Belgeler, Masaüstü Elektronik Tablolar ve Masaüstü Elektronik Sunumları içerir. Böylece kullanıcılar posta, takvim, kişiler ile kolayca çalışabilirler ya da yeni uygulamaları kullanarak internet bağlantısı olmadan dosya oluşturabilir, görüntüleyebilir ve düzenleyebilirler.

IceWarp Desktop Client (12.1.1)

Son Güncelleme: 05.06.2018

Tek uygulamadan posta, takvim, kişiler ve anlık mesajlaşma ile çevrimdışı çalışın. Birden çok hesap kullanın ve iş e-postanız ile olduğu gibi Gmail, iCloud ve Outlook.com'a bağlanın. Hızlı tam metin araması, PGP desteği ile e-posta şifreleme, interaktif mesaj geçmişi, geciktirilmiş gönderim, otomatik e-posta çevirisi ve IceWarp platformu ile tam entegrasyon.

IceWarp Masaüstü Belgeler

Windows için belge düzenleme. IceWarp Masaüstü Belgeler ile canlı yazım ön izleme, iki sütünlu düzen, yazdırma desteği, yazım denetimi, denklem düzenleyici, inceleme modu ve daha birçok kullanışlı araç edinin.

IceWarp Masaüstü Elektronik Tablolar

Windows için tablo işlemcisi. Tam formül desteği, filtreler, diyagramlar, büyük veri dosyalarını arayın, koşullu biçimlendirme, PDF olarak çıktı ve diğer popüler özellikler.

IceWarp Masaüstü Sunumlar

Şablonlar, stiller ve farklı efektler ile sunum oluşturma ve düzenlemek için ideal bir araç. PDF olarak çıktı ve Powerpoint format desteği içerir.

İletişime Geçin