Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Web sitesindeki ziyaretinizi devam ettirerek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz. (daha fazla bilgi edinin)

IceWarp Kılavuzlar

Kurulum

Yeni kullanicilara önemli sistem özelliklerini tanıtan Hızlı Başlangıç kılavuzundan ayrıntılı kurulum kılavuzlarına kadar IceWarp sistem yöneticilerinin ihtiyacı olabilecek tüm gerekli bilgiler.

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Bu Hızlı Başlangıç kılavuzu, IceWarp Sunucuyu ilk kez kullanacaklara yönetim arayüzünü tanıtır.

Kurulum Kılavuzu

Kurulum Kılavuzu; adım adım kurulum açıklamalarını ve kurulum ön koşullarını içerir.

Linux'te Kurulum ve Kontrol

Bu kılavuz; Linux'te IceWarp Sunucu'nun kurulum ön koşullarını, nasıl kurulacağını ve servislerinin nasıl kontrol edileceğini içerir. Aynı zamanda; Windows ve Linux arasındaki farklılıkları, Windows'tan geçişi, Aspell sözlüklerini ve dinamik yordam destek dosyalarını detaylandırır.

IceWarp Sunucu Yapılandırma

Bu el kitabı; bağımsız GUI uygulaması, web tabanlı arayüz ve komut satırı kullanarak IceWarp Sunucu yönetiminin anlatır.

IceWarp Sunucu Sürüm Yükseltmenin En İyi Yolları

IceWarp Sunucuyu herhangi bir eski sürümden son sürüme sorunsuz yükseltme yöntemleri.

WebAdmin Tanıtımı

IceWarp WebAdmin'in kısa bir tanıtımı.

Posta sunucu, IM ve VoIP

İletişim başvuru kılavuzu; IceWarp Sunucu'yu düzenli çalıştırmanıza yardimci olur. Konular; E-posta yönetimi, IM, VoIP, SMS, FTP ve Web Sunucu'dur.

Web Sunucu

Web Servisi Başvuru Belgesi; IceWarp Web Sunucunun yeteneklerini, website barındırmanın nasıl ayarlanacağını ve daha fazlasını detaylandırır.

FTP Sunucu

FTP Servisi Başvuru Belgesi; dosya depolama alanları, yedekleme senaryoları gibi IceWarp FTP Sunucu'nun birçok özelliğini ve faydasını açıklar.

Voice Over IP sunucu

SIP (Oturum Başlatma Protokolü); Outlook Connector ve IceWarp WebClient'i de içeren SIP istemcileri ile telefon araması yapmaya olanak verir. VoIP Sunucu Başvuru Belgesi SIP özelliğini çalıştırmak için ihtiyaç duyulan bilgileri sağlar.

Anlık Mesajlaşma Sunucusu

IM Sunucu Başvuru Belgesi; IceWarp IM Sunucu'nun birçok özelliğini ve faydasını açıklar.

Posta Servisleri Yönetimi

Yöneticiler bu rehberi; SMTP servisi, güvenlik ayarları, kurallar, içerik filtreleri ve posta arşivi hakkında bilgi almak için kullanabilir.

Alan Adları ve Hesaplar

Bu başvuru belgesi, Alan Adları ve Kullanıcılar'ın, Genel Ayarlar'ın ve İlkeler'in yönetimini açıklar. Aynı zamanda Kurallar, Limitler ve Regular Expressions'ı açıklar.

Güvenlik

IceWarp; kapsamlı antispam, antivirüs ve iletişim güvenliği sunar. Basit bir kurulum ya da daha gelişmiş bir çözüm isteyen tüm yöneticiler bu rehberlerden faydalanabilir.

Antispam Başvuru El Kitabı

İyi ayarlanmış antispam çözümü arayan yöneticiler; IceWarp'ın AntiSpam Başvuru El Kitabını okumalıdırlar. Bu belge; birçok seçeneği kapsar ve özel ihtiyaçları karşılayan bir kurulum planının nasıl yapılacağını açıklar.

Antivirus Koruması

AntiVirüs Başvuru El Kitabı; IceWarp'ın AntiVirüs motorunun gelen ve giden mesajların SMTP iletişimi sırasında taramasını ve daha fazlasını açıklar.

IceWarp SSL Sertifikası Kurulumu

Bu rehber; iletişimin güvenliği, gizliliği ve mesaj güvenilirliği için IceWarp SSL ve S/MIME sertifikalarını seçme, sipariş etme, ayarlama ve yüklemenizde yardımcı olur.

IceWarp SSL Sertifikası Uygulama Açıklaması

Bu arşiv; değişiklikler ve geçmiş düzeltmeler ile birlikte şu andaki, Sertifika Uygulama Açıklaması'nın (CPS); yasal, ticari ve teknik ilkelerini ve IceWarp'ın sağladığı dijital sertifikaların onaylanma, düzenlenme, kullanılma ve yönetilme uygulamalarını özetler.

Tasinirlik

Tasinirliktaki belgelelerimizi uygulayarak, yöneticiler ve kullanicilar mobil ve tamamen senkronize kalabilirler. Basliklar; ActiveSync, SyncML, SyncML Push ve iPhone, Windows Mobile ve RIM Blackberry'i içeren birçok aygitin kurulumunu içerir.

SMS Servisi Başvuru Belgesi

SMS Servisi Başvuru Kaynağı; IceWarp Sunucuda SMS göndermenin ya da almanın, CRM uygulamaları ile metin mesajlaşma yeteneklerinin kullanılması için SMS Servislerini ayarlamanın kolay bir rehberidir. 

SyncML Kılavuzu

SyncML Kılavuzu; yöneticilerin, groupware öğelerini senkronize etmek için taşınabilir aygıtlarda SyncML'yi (Synchronized Markup Language) nasıl kullanacaklarını açıklar.

Exchange ActiveSync - Mobil Aygıtların Kurulumu

Exchange ActiveSync Rehberi; kullanıcıların ActiveSync'i, IceWarp Sunucu ile iPhone, Windows Mobile ve diğerlerini de içeren taşınabilir birçok cihaz arasında groupware öğelerinin senkronizasyonu için nasıl kullanabileceklerini açıklar. Aynı zamanda; güvenlik ilkeleri, hata bulma ve daha fazlasını açıklar.

İşbirliği

IceWarp; etkili işbirliği ile iş gücünün nasil birleştirilebileceğini gösteren önemli başvuru belgeleri saglar. Kullanıcılar kişilerini, takvimlerini, dosyalarını, görevlerini, notlarını ve günlüklerini içeren bilgilerine ulaşabilme ve paylaşabilme yeteneğine sahip olunca işbirliği daha kolay sağlanır.

IceWarp İşbirliği Özellikleri

Bu başvuru belgesi; IceWarp GroupWare kullanıcılarının, kişileri, takvim etkinlikleri, görevleri ve daha fazlasını nasıl oluşturacağını ve yöneteceğini açıklar. Aynı zamanda sunucu ve taşınabilir cihazlar arasında veri senkronizasyonunun nasıl olacağını örneklendirir.

WebClient

WebClient Kullanıcı Kılavuzu

Bu kılavuz; kullanıcılara, IceWarp WebClient'ın birçok özelliğine ve ayarlarına odaklanarak; WebMail, WebIM, WebPhone, WebSMS ve daha fazlası ile çalışırken ihtiyaçları olacak pratik bilgileri sağlar.

WebClient Yönetim Kılavuzu

WebClient Yönetim Kılavuzu; yöneticilere, içinde WebMail, WebIM, WebPhone, WebSMS ve daha fazlası olan birçok web tabanlı çözümler barındıran IceWarp WebClient platformunu yönetmelerinde yardımcı olur.

TeamChat Yönetim Kılavuzu

Bu kısa kılavuz yöneticilere TeamChat'in Yönetim Konsolundan ve WebAdmin'den nasıl yönetileceğini açıklar.

Masaüstü Istemci Uygulamalari

Bu bölüm; IceWarp ile kullanılabilen tüm Masaüstü uygulamları için rehberler içerir.

IceWarp Notifier

Bu rehber yöneticilerin; kullanıcıların gelen kutusuna yeni bir eposta geldiğinde onları uyaran, IceWarp Notifier'ı nasıl kurup ayarlayacaklarını açıklar. Ek olarak, IceWarp WebClient ile IceWarp Notifier'ın nasıl entegre edileceğini açıklar.

IceWarp Desktop Client

IceWarp Desktop Client; MS Outlook yerine kullanılabilir ve IceWarp son kullanıcıları için masaüstünde en iyi deneyimi sağlar. Kullanıcılar için yazılmış bu rehber; kurulum ve yapılandırma işlemlerini tanımlar.

IceWarp Outlook Sync

IceWarp Outlook Sync; son kullanıcılara, IceWarp ve MS Outlook arasında bilgilerini senkronize etmelerine olanak sağlar. Kullanıcılar için yazılmış bu rehber; kolay kurulum ve ayarlama süreçlerini açıklar.

API

API ve Sunucu Değişkenleri hakkındakı kılavuzlarımız sistem yönetimini verimli ve güncel tutmaya yardım eder.

API El Kitabı

API Başvuru Belgesi; IceWarp Eposta Sunucu objeleri ile basit görevleri yerine getirmek için IceWarp API'yi nasıl kullanmaları gerektiğini gösterir.

Aktarma araçlari

IceWarp Sunucu; entegre Aktarma Araci'ni içerisinde barindirir. Daha fazlasini okuyun ve kullanicilariniz verilerini (epostlar ve hesaplar) görülmemis minimum servis aksamasi ile aktarin.

Axigen Geçiş Kılavuzu

Axigen Geçiş Aracı - Kullanıcı Kılavuzu Axigen'den IceWarp'a geçiş için bedava geçiş aracının kullanımını açıklar.

MDaemon Geçiş Kılavuzu

MDaemon Geçiş Aracı - Kullanıcı Kılavuzu MDaemon'dan IceWarp'a geçiş için bedava geçiş aracının kullanımını açıklar.

Kerio Geçiş Kılavuzu

Kerio Geçiş Aracı - Kullanıcı Kılavuzu Kerio'dan IceWarp'a geçiş için bedava geçiş aracının kullanımını açıklar.

IceWarp'tan IceWarp'a Geçiş Kılavuzu

IceWarp'tan IceWarp'a Geçiş Kılavuzu halihazırda IceWarp kurulumunu ve verisini yeni bir makineye ya da buluta güvenle taşımanıza yardım etmek için dizayn edilmiştir.

Exchange Taşıma Kılavuzu

Exchange Taşıma Kılavuzu; size Microsoft Exchange'ten IceWarp Sunucuya geçiş aşamalarında yardımcı olacak. Taşınan veri; epostaları, izinleri ve groupware verisini kapsar. 

Entegre Taşıma Aracı

Mevcut kullanıcıları ve postaları yeni sunucuya taşımayı nasıl daha basit ve güvenli yapabileceğiniz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Tüm Belgeler

Son sürümler ile ilgili tüm belgelerin bulunduğu paketleri indirin.

11.4.x sürümü

İndirme paketi; 11.4.x sürümü ile ilgili tüm belgeleri kapsar.

11.3.x sürümü

İndirme paketi; 11.3.x sürümü ile ilgili tüm belgeleri kapsar.

11.2.x sürümü

İndirme paketi; 11.2.x sürümü ile ilgili tüm belgeleri kapsar.

İletişime Geçin