Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Web sitesindeki ziyaretinizi devam ettirerek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz. (daha fazla bilgi edinin)

IceWarp Kılavuzlar

Kurulum

Yeni kullanicilara önemli sistem özelliklerini tanıtan Hızlı Başlangıç kılavuzundan ayrıntılı kurulum kılavuzlarına kadar IceWarp sistem yöneticilerinin ihtiyacı olabilecek tüm gerekli bilgiler.

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Bu Hızlı Başlangıç kılavuzu, IceWarp Sunucuyu ilk kez kullanacaklara yönetim arayüzünü tanıtır.

Kurulum Kılavuzu

Kurulum Kılavuzu; adım adım kurulum açıklamalarını ve kurulum ön koşullarını içerir.

Linux'te Kurulum ve Kontrol

Bu kılavuz; Linux'te IceWarp Sunucu'nun kurulum ön koşullarını, nasıl kurulacağını ve servislerinin nasıl kontrol edileceğini içerir. Aynı zamanda; Windows ve Linux arasındaki farklılıkları, Windows'tan geçişi, Aspell sözlüklerini ve dinamik yordam destek dosyalarını detaylandırır.

IceWarp Sunucu Yapılandırma

Bu el kitabı; bağımsız GUI uygulaması, web tabanlı arayüz ve komut satırı kullanarak IceWarp Sunucu yönetiminin anlatır.

IceWarp Sunucu Sürüm Yükseltmenin En İyi Yolları

IceWarp Sunucuyu herhangi bir eski sürümden son sürüme sorunsuz yükseltme yöntemleri.

WebAdmin Tanıtımı

IceWarp WebAdmin'in kısa bir tanıtımı.

Posta sunucu, IM ve VoIP

İletişim başvuru kılavuzu; IceWarp Sunucu'yu düzenli çalıştırmanıza yardimci olur. Konular; E-posta yönetimi, IM, VoIP, SMS, FTP ve Web Sunucu'dur.

Alan Adları ve Hesaplar

Bu başvuru belgesi, Alan Adları ve Kullanıcılar'ın, Genel Ayarlar'ın ve İlkeler'in yönetimini açıklar. Aynı zamanda Kurallar, Limitler ve Regular Expressions'ı açıklar.

Posta Servisleri Yönetimi

Yöneticiler bu rehberi; SMTP servisi, güvenlik ayarları, kurallar, içerik filtreleri ve posta arşivi hakkında bilgi almak için kullanabilir.

Anlık Mesajlaşma Sunucusu

IM Sunucu Başvuru Belgesi; IceWarp IM Sunucu'nun birçok özelliğini ve faydasını açıklar.

Voice Over IP sunucu

SIP (Oturum Başlatma Protokolü); Outlook Connector ve IceWarp WebClient'i de içeren SIP istemcileri ile telefon araması yapmaya olanak verir. VoIP Sunucu Başvuru Belgesi SIP özelliğini çalıştırmak için ihtiyaç duyulan bilgileri sağlar.

FTP Sunucu

FTP Servisi Başvuru Belgesi; dosya depolama alanları, yedekleme senaryoları gibi IceWarp FTP Sunucu'nun birçok özelliğini ve faydasını açıklar.

Web Sunucu

Web Servisi Başvuru Belgesi; IceWarp Web Sunucunun yeteneklerini, website barındırmanın nasıl ayarlanacağını ve daha fazlasını detaylandırır.

Güvenlik

IceWarp; kapsamlı antispam, antivirüs ve iletişim güvenliği sunar. Basit bir kurulum ya da daha gelişmiş bir çözüm isteyen tüm yöneticiler bu rehberlerden faydalanabilir.

Antispam Başvuru El Kitabı

İyi ayarlanmış antispam çözümü arayan yöneticiler; IceWarp'ın AntiSpam Başvuru El Kitabını okumalıdırlar. Bu belge; birçok seçeneği kapsar ve özel ihtiyaçları karşılayan bir kurulum planının nasıl yapılacağını açıklar.

Antivirus Koruması

AntiVirüs Başvuru El Kitabı; IceWarp'ın AntiVirüs motorunun gelen ve giden mesajların SMTP iletişimi sırasında taramasını ve daha fazlasını açıklar.

IceWarp SSL Sertifikası Kurulumu

Bu rehber; iletişimin güvenliği, gizliliği ve mesaj güvenilirliği için IceWarp SSL ve S/MIME sertifikalarını seçme, sipariş etme, ayarlama ve yüklemenizde yardımcı olur.

IceWarp SSL Sertifikası Uygulama Açıklaması

Bu arşiv; değişiklikler ve geçmiş düzeltmeler ile birlikte şu andaki, Sertifika Uygulama Açıklaması'nın (CPS); yasal, ticari ve teknik ilkelerini ve IceWarp'ın sağladığı dijital sertifikaların onaylanma, düzenlenme, kullanılma ve yönetilme uygulamalarını özetler.

Tasinirlik

Tasinirliktaki belgelelerimizi uygulayarak, yöneticiler ve kullanicilar mobil ve tamamen senkronize kalabilirler. Basliklar; ActiveSync, SyncML, SyncML Push ve iPhone, Windows Mobile ve RIM Blackberry'i içeren birçok aygitin kurulumunu içerir.

Exchange ActiveSync - Mobil Aygıtların Kurulumu

Exchange ActiveSync Rehberi; kullanıcıların ActiveSync'i, IceWarp Sunucu ile iPhone, Windows Mobile ve diğerlerini de içeren taşınabilir birçok cihaz arasında groupware öğelerinin senkronizasyonu için nasıl kullanabileceklerini açıklar. Aynı zamanda; güvenlik ilkeleri, hata bulma ve daha fazlasını açıklar.

SyncML Kılavuzu

SyncML Kılavuzu; yöneticilerin, groupware öğelerini senkronize etmek için taşınabilir aygıtlarda SyncML'yi (Synchronized Markup Language) nasıl kullanacaklarını açıklar.

SMS Servisi Başvuru Belgesi

SMS Servisi Başvuru Kaynağı; IceWarp Sunucuda SMS göndermenin ya da almanın, CRM uygulamaları ile metin mesajlaşma yeteneklerinin kullanılması için SMS Servislerini ayarlamanın kolay bir rehberidir. 

İşbirliği

IceWarp; etkili işbirliği ile iş gücünün nasil birleştirilebileceğini gösteren önemli başvuru belgeleri saglar. Kullanıcılar kişilerini, takvimlerini, dosyalarını, görevlerini, notlarını ve günlüklerini içeren bilgilerine ulaşabilme ve paylaşabilme yeteneğine sahip olunca işbirliği daha kolay sağlanır.

IceWarp İşbirliği Özellikleri

Bu başvuru belgesi; IceWarp GroupWare kullanıcılarının, kişileri, takvim etkinlikleri, görevleri ve daha fazlasını nasıl oluşturacağını ve yöneteceğini açıklar. Aynı zamanda sunucu ve taşınabilir cihazlar arasında veri senkronizasyonunun nasıl olacağını örneklendirir.

WebClient

WebClient Kullanıcı Kılavuzu

Bu kılavuz; kullanıcılara, IceWarp WebClient'ın birçok özelliğine ve ayarlarına odaklanarak; WebMail, WebIM, WebPhone, WebSMS ve daha fazlası ile çalışırken ihtiyaçları olacak pratik bilgileri sağlar.

WebClient Yönetim Kılavuzu

WebClient Yönetim Kılavuzu; yöneticilere, içinde WebMail, WebIM, WebPhone, WebSMS ve daha fazlası olan birçok web tabanlı çözümler barındıran IceWarp WebClient platformunu yönetmelerinde yardımcı olur.

TeamChat Yönetim Kılavuzu

Bu kısa kılavuz yöneticilere TeamChat'in Yönetim Konsolundan ve WebAdmin'den nasıl yönetileceğini açıklar.

Masaüstü Istemci Uygulamalari

Bu bölüm; IceWarp ile kullanılabilen tüm Masaüstü uygulamları için rehberler içerir.

IceWarp Outlook Sync

IceWarp Outlook Sync; son kullanıcılara, IceWarp ve MS Outlook arasında bilgilerini senkronize etmelerine olanak sağlar. Kullanıcılar için yazılmış bu rehber; kolay kurulum ve ayarlama süreçlerini açıklar.

IceWarp Desktop Client

IceWarp Desktop Client; MS Outlook yerine kullanılabilir ve IceWarp son kullanıcıları için masaüstünde en iyi deneyimi sağlar. Kullanıcılar için yazılmış bu rehber; kurulum ve yapılandırma işlemlerini tanımlar.

IceWarp Notifier

Bu rehber yöneticilerin; kullanıcıların gelen kutusuna yeni bir eposta geldiğinde onları uyaran, IceWarp Notifier'ı nasıl kurup ayarlayacaklarını açıklar. Ek olarak, IceWarp WebClient ile IceWarp Notifier'ın nasıl entegre edileceğini açıklar.

API

API ve Sunucu Değişkenleri hakkındakı kılavuzlarımız sistem yönetimini verimli ve güncel tutmaya yardım eder.

API El Kitabı

API Başvuru Belgesi; IceWarp Eposta Sunucu objeleri ile basit görevleri yerine getirmek için IceWarp API'yi nasıl kullanmaları gerektiğini gösterir.

Aktarma araçlari

IceWarp Sunucu; entegre Aktarma Araci'ni içerisinde barindirir. Daha fazlasini okuyun ve kullanicilariniz verilerini (epostlar ve hesaplar) görülmemis minimum servis aksamasi ile aktarin.

Entegre Taşıma Aracı

Mevcut kullanıcıları ve postaları yeni sunucuya taşımayı nasıl daha basit ve güvenli yapabileceğiniz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Exchange Taşıma Kılavuzu

Exchange Taşıma Kılavuzu; size Microsoft Exchange'ten IceWarp Sunucuya geçiş aşamalarında yardımcı olacak. Taşınan veri; epostaları, izinleri ve groupware verisini kapsar. 

IceWarp'tan IceWarp'a Geçiş Kılavuzu

IceWarp'tan IceWarp'a Geçiş Kılavuzu halihazırda IceWarp kurulumunu ve verisini yeni bir makineye ya da buluta güvenle taşımanıza yardım etmek için dizayn edilmiştir.

Kerio Geçiş Kılavuzu

Kerio Geçiş Aracı - Kullanıcı Kılavuzu Kerio'dan IceWarp'a geçiş için bedava geçiş aracının kullanımını açıklar.

MDaemon Geçiş Kılavuzu

MDaemon Geçiş Aracı - Kullanıcı Kılavuzu MDaemon'dan IceWarp'a geçiş için bedava geçiş aracının kullanımını açıklar.

Axigen Geçiş Kılavuzu

Axigen Geçiş Aracı - Kullanıcı Kılavuzu Axigen'den IceWarp'a geçiş için bedava geçiş aracının kullanımını açıklar.

Tüm Belgeler

Son sürümler ile ilgili tüm belgelerin bulunduğu paketleri indirin.

11.4.x sürümü

İndirme paketi; 11.4.x sürümü ile ilgili tüm belgeleri kapsar.

11.3.x sürümü

İndirme paketi; 11.3.x sürümü ile ilgili tüm belgeleri kapsar.

11.2.x sürümü

İndirme paketi; 11.2.x sürümü ile ilgili tüm belgeleri kapsar.

Bana IceWarp'ı göster

Ülkenizi seçin
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Congo
Democratic Republic of the Congo
Cook Islands
Costa Rica
Cote D`Ivoire (Ivory Coast)
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard and McDonald Islands
Holy See (Vatican City State)
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
North Korea
South Korea
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Moldova
Monaco
Mongolia
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
Netherlands Antilles
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestinian territories
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Helena
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent & the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovak Republic
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia and the South Sandwich Islands
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard & Jan Mayen Islands
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syrian
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
US Minor Outlying Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Virgin Islands, British
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Montenegro

İletişime Geçin

Ülkenizi seçin
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Congo
Democratic Republic of the Congo
Cook Islands
Costa Rica
Cote D`Ivoire (Ivory Coast)
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard and McDonald Islands
Holy See (Vatican City State)
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
North Korea
South Korea
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Moldova
Monaco
Mongolia
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
Netherlands Antilles
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestinian territories
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Helena
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent & the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovak Republic
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia and the South Sandwich Islands
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard & Jan Mayen Islands
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syrian
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
US Minor Outlying Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Virgin Islands, British
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Montenegro